ScholzТоргова марка SCHOLZ (Чехія) - це широкий асортимент офісних канцтоварів, головною відмінною рисою яких є найвищий стандарт якості. Класичний дизайн, виняткова надійність і комфортність у застосуванні є незмінними символами цієї торгової марки вже протягом 17 років. І за цей період часу споживачі України зуміли переконатися в тому, що канцелярські товари SCHOLZ дійсно СЛУЖАТЬ ДОВШЕ.
NormaТоргова марка NORMA (Чехія) - це широкий асортимент канцелярських товарів для офісу, що поєднують в собі оптимальний баланс між високим стандартом якості і доступною масовому споживачеві ціною. Продукція ТМ NORMA відповідає основним вимогам для ведення сучасного діловодства і протягом останніх 16 років незмінно доводить свою затребуваність.
4OFFICEТоргова марка 4OFFICE (Чехія) - це повний асортимент найнеобхідніших офісних канцелярських товарів, які ефективно економлять купівельний бюджет, надаючи при цьому стабільну гарантовану якість. Накопичений з 2001р досвід виробництва і просування на українському ринку дозволяє стверджувати, що товари ТМ 4OFFICE - краща пропозиція для раціонального споживача.
WINpensТоргова марка WINpens (Індія) - це збалансований асортимент масляних і гелевих ручок найвищого рівня якості . У їх виробництві використовуються найсучасніші технології виготовлення вузла і чорнила, що дозволяє забезпечити споживачеві максимально комфортне, легке письмо ідеальної колірної інтенсивності.
CentropenТоргова марка CENTROPEN (Чехія) - один з європейських лідерів у виробництві маркерів і фломастерів. Багаті традиції, бездоганна репутація та ідеальна якість - рецепт успіху цієї марки на українському ринку.
CLASSТоргова марка CLASS (Чехія) - це широкий асортимент ранців, пеналів і найрізноманітніших шкільних канцелярських товарів найвищої якості. Всі ці товари відрізняються оригінальними, яскравими дизайнами і кращими споживчими властивостями. Ці характеристики, а також самі доступні в високоякісному сегменті ціни забезпечують незмінну популярність товарів CLASS з 1999 року.
УМКАТоргова марка УМКА(Україна) - це широкий асортимент шкільних канцелярських товарів вище середнього рівня якості. Основні характеристики товарів марки - це привабливі дизайни, підвищена надійність і помірні ціни. Це вдалий вибір для тих, хто шукає реальний баланс ціни і якості.
БАРВІНОКТоргова марка БАРВІНОК(Україна) - це самий необхідний асортимент шкільної канцелярії, максимально близький за якістю до середньоцінового сегменту. Основні характеристики товарів марки - це хороша функціональність, достатня надійність і найбільш раціональні ціни. Це вдалий вибір для тих, хто шукає можливості економії без ризику втратити в якості.
SafariТоргова марка SAFARI (Чехія) - це широкий асортимент різноманітних рюкзаків для середніх, старших класів і молоді. Гарантована якість, надійність в кожній деталі пропонованої продукції, різноманіття форм, дизайнів і колірних рішень , абсолютно доступна більшої частини покупців ціна - саме за це цінують споживачі України SAFARI впродовж останніх 18 років.